Page 32

NMT Magazine 2, oktober 2014

• 7 oktober, Amsterdam Seminar ‘Overheidsregelingen voor export en innovatie in de scheepsbouwsector’  A rne Heutink (heutink@maritimetechnology.nl) • 8 oktober, Harderwijk Seminar: Inwerktreding zwavelregelgeving   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 9 oktober, Delft Symposium Maritime Design Forum   Sieger Sakko (sakko@maritimetechnology.nl) • 21 t/m 24 oktober, Dalian (China) Shiptec China 2014   Marjan Lacet (lacet@maritimetechnology.nl) • 28-29 oktober, Amsterdam Offshore Energy 2014, Holland Paviljoen  A rne Heutink (heutink@maritimetechnology.nl) • 6 november, Amsterdam-Zaandam Maritime Awards Gala 2014  J oëlla Lucas (lucas@maritimetechnology.nl) • 6-14 november Maritime Week 2014  A nnewieke Baank (baank@maritimetechnology.nl) • 20 november, Ede Algemene Ledenvergadering   Dorien Beumer (beumer@maritimetechnology.nl) • 26 november, omgeving Rotterdam Seminar ‘Emissies in de Haven’   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 4 december, Dordrecht Maritime Innovation Experience   Linda te Veldhuis (veldhuis@maritimetechnology.nl) • 10-12 december, Guangzhou (China) Inmex China 2014, Holland Paviljoen   Marjan Lacet (lacet@maritimetechnology.nl) • 22 januari, Santpoort Nieuwjaarsreceptie   Dorien Beumer (beumer@maritimetechnology.nl) Eind juni gingen 17 wedstrijd- en 4 evenementenboten de Kagerplassen op tijdens de Netherlands Maritime Technology Vaardag 2014. Vanwege uitstekende prestaties van de evenementenboten streden ook zij mee voor de winst. Het team van Voith Turbo BV zeilde uiteindelijk het beste en nam de Tsjerk Hiddeszbokaal in ontvangst. In 2015 is de traditionele vaardag op vrijdag 26 juni. Noteert u deze datum alvast in uw agenda! Een geslaagde dag! Kalender www.maritimetechnology.nl


NMT Magazine 2, oktober 2014
To see the actual publication please follow the link above