Page 32

NMT Mag01-012015-HR300RGB

Inspiratie opdoen tijdens Ledennetwerkbijeenkomsten • 3 februari Maritiem zakendoen in Rusland, Rotterdam   Michaël Roerade (roerade@maritimetechnology.nl) • 4 februari Seminar: Generatorstroom versus walstroom in de zeevaart, Rotterdam   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 12 februari Speeddate derdejaars studenten voor innovatievraagstukken, Rotterdam   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 17 & 24 februari Werken met vreemdelingen, Rotterdam   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl) • 10-12 maart EWEA Offshore Kopenhagen, Holland Paviljoen   Arne Heutink (heutink@maritimetechnology.nl) • 11-18 maart Handelsmissie Cruisemarkt Miami 2015   Michaël Roerade (roerade@maritimetechnology.nl) • 18-20 maart INMEX Vietnam 2015, Holland Paviljoen   Marjan Lacet (lacet@maritimetechnology.nl) • vanaf 7 april Design of marine auxiliary systems (3 modules), Rotterdam   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl) • 9 & 10 april Scheepsbouw voor niet-scheepsbouwers, Zoetermeer   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl) • 21-23 april Sea Asia 2015, Holland Paviljoen   Marjan Lacet (lacet@maritimetechnology.nl) • 19 & 20 mei Maritieme Introductie, Rotterdam   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl) • 21 mei NMT Netwerkbijeenkomst (incl. ALV), Den Haag   Dorien Beumer (beumer@maritimetechnology.nl) Op donderdag 20 november wist trendwatcher Adjiedj Bakas de zaal te prikkelen met zijn presentatie vol ontwikkelingen, trends en opmerkelijke uitspraken. Er liggen veel kansen in de maritieme sector en om deze te pakken “moet je alert, flexibel en wendbaar zijn. Daarnaast moet je blijven investeren in kennis, maar ook in gekte en co-creatie”. In een inspirerend betoog sprak hij de aanwezigen direct aan. Out-of-the-box denken stond daarbij centraal: “Als je alles loslaat, heb je beide handen vrij om de toekomst te grijpen.” De volgende NMT Netwerkbijeenkomst vindt plaats op 21 mei in Madurodam in Den Haag. Kalender www.maritimetechnology.nl


NMT Mag01-012015-HR300RGB
To see the actual publication please follow the link above