Page 32

NMT Magazine 02

Zet uw bedrijf op de wereldkaart van de scheepsbouw • 28 mei Congres Aerospace meets Maritime 2015, Dordrecht   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 2 juni Idee Café: Duurzame Voortstuwing, Gorinchem   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 12 juni NMT Vaardag, Terherne   Joëlla Lucas (lucas@maritimetechnology.nl) • 16 & 17 juni Design of Marine Auxiliary Systems – Module 3 System Engineering, Rotterdam   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl) • 17 & 18 juni Onboard Noise & Vibration, Delft   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl • 17 juni Seminar: Monitoren, rapporteren, verifiëren en terugdringen van CO2-emissies, Wageningen   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 18 juni Ontwerperscongres, Delft   Dorien Beumer (beumer@maritimetechnology.nl) • 4 juli NMT Motortocht, landelijk   Peter Zoeteman (zoeteman@maritimetechnology.nl) • 11 t/m 13 augustus Holland Paviljoen Marintec South-America, Rio de Janeiro   Arne Heutink (heutink@maritimetechnology.nl) • 10 september NMT Netwerkbijeenkomst, Groningen   Dorien Beumer (beumer@maritimetechnology.nl) • 15 & 16 september Marine Propulsion Module 1: Propulsion Plant Concepts & Basic Ship Hydrodynamics, Rotterdam   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl) • 16 & 17 september & 9 oktober Projectmanagement module 1: Maritiem projectmanagement, Rotterdam   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl) NMT organiseert over de hele wereld Holland Paviljoens op toonaangevende vakbeurzen. Het full service concept stelt deelnemers in staat zich te concentreren op het zakendoen en zo maximaal rendement uit de beursdeelname te halen. Zoals eind april voor het eerst tijdens Sea Asia in Singapore. De beurs was aangewezen als ‘strategisch project’ binnen de Topsector Water door het Kernteam Export & Promotie. De ondersteuning vanuit de Topsector Water heeft bijgedragen aan een sterke uitstraling van de Nederlandse deelname, wat de zichtbaarheid van de deelnemende bedrijven vergrootte. Kijk op www.maritimetechnology.nl/events waar de komende Holland Paviljoens georganiseerd worden. Kalender www.maritimetechnology.nl


NMT Magazine 02
To see the actual publication please follow the link above