Page 32

NMT Magazine 3, oktober 2015

Clubgevoel tijdens informele netwerkbijeenkomsten • 7 t/m 9 oktober Holland Paviljoen op Indonesia Maritime Expo 2015   Marjan Lacet (lacet@maritimetechnology.nl) • 8 & 9 oktober Training Marine Propulsion Module 2: Marine Propulsors Characteristics   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl) • 13 oktober Seminar: Veranderende eisen van klanten – duurzaamheid in het verkoopproces   Sander den Heijer (heijer@maritimetechnology.nl) • 13 & 14 oktober Holland Paviljoen op Offshore Energy   Arne Heutink (heutink@maritimetechnology.nl) • 14 oktober Symposium Maritime Design Forum   Sieger Sakko (sakko@maritimetechnology.nl) • 15 & 16 oktober Scheepsbouw voor niet-scheepsbouwers   Christina Syropoulos (syropoulos@maritimetechnology.nl) • 15 oktober Seminar Platform Schone Scheepvaart: Alternatieve scheepsbrandstoffen; welke factoren bepalen de keuze?   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 20 t/m 23 oktober Holland Paviljoen op Kormarine   Marjan Lacet (lacet@maritimetechnology.nl) • 26 & 30 oktober Trainingen ‘KennisOVERdrager’ – Module ‘Kennis presentatie’   Elena Stroo-Moredo (stroo@maritimetechnology.nl) • 2 november Maritime Awards Gala   Joëlla Lucas (lucas@maritimetechnology.nl) • 3 t/m 6 november Holland Paviljoen op Europort   Michael Roerade (roerade@maritimetechnology.nl) • 10 & 11 november Maritime and Innovation Brokerage Event   Oscar Lauf (lauf@maritimetechnology.nl) Vanuit verenigingsleden Edwin Bonsen (Voith Turbo BV) en Arjan Wijnberg (SootTech BV) en Marco Kirsenstein (FME Motorclub & secretaris regio Rijndelta FME) kwam in het voorjaar van 2015 het idee om een motortocht te organiseren. Aangezien ook informele netwerkbijeenkomsten binnen de agenda van NMT passen, omarmde Managing Director Peter Zoeteman het idee van de NMT/FME Motortocht. Op 4 juli reden zo’n 50 motorrijders vanaf drie opstappunten een tocht met in de middag een gezamenlijke lunch. Gezien het grote succes en de vele verzoeken om herhaling, wordt ook in 2016 een motortocht georganiseerd. Kalender www.maritimetechnology.nl


NMT Magazine 3, oktober 2015
To see the actual publication please follow the link above