Page 44

NMT Magazine 2, mei 2016

Effectiviteit en efficiency van mens en bedrijf • 1 & 2 juni 2016 Course: Onboard Noise & Vibration   Elena Stroo-Moredo (stroo@maritimetechnology.nl) • 4 juni 2016 NMT Motortocht 2016   Peter Zoeteman (zoeteman@maritimetechnology.nl) • 6 & 10 juni 2016 Holland Paviljoen Posidonia 2016   Sandra Mollema (mollema@maritimetechnology.nl) • 9 juni 2016 Welkomstbijeenkomst nieuwe leden  Amber Qadri (members@maritimetechnology.nl) • 9 & 10 juni 2016 Cursus ‘Jachtbouw voor niet-jachtbouwers’   Elena Stroo-Moredo (stroo@maritimetechnology.nl) • 13 t/m 14 iuni 2016 Design of Marine Auxiliary Systems – Module 4 HVAC and refrigeration systems   Elena Stroo-Moredo (stroo@maritimetechnology.nl) • 14 juni 2016 Training Juridische aspecten in de maritieme sector – Module 4 ‘Agenten & distributeurs’   Elena Stroo-Moredo (stroo@maritimetechnology.nl) • 22 juni 2016 Seminar ‘Ballastwater: regelgeving en behandeling’   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 24 juni 2016 NMT Zeildag (Members Only)   Jeanine Kwakernaak (kwakernaak@maritimetechnology.nl) • 6 t/m 9 september Holland Paviljoen SMM 2016  Joëlla Lucas (lucas@maritimetechnology.nl) • 12 & 13 september 2016 Marine Propulsion Module 1: Propulsion Plant Concepts and Basic Ship Hydrodynamics   Elena Stroo-Moredo (stroo@maritimetechnology.nl) • 15 september 2016 NMT Netwerkbijeenkomst   Dorien Beumer (beumer@maritimetechnology.nl) Uw innovatievermogen en/of internationale concurrentiekracht ontwikkelen? Besteed aandacht aan de professionals van uw onderneming en wordt de organisatie van de toekomst. Netherlands Maritime Technology (NMT) biedt diverse trainingen die uw organisatie kan inzetten om op ontwikkelingen in te spelen. In korte tijd leveren de trainingen, die zijn samengesteld met gerenommeerde opleiders uit de sector, kennis en vaardigheden op. Van laagdrempelige introductiecursussen voor ondersteunend personeel tot technische trainingen voor maritieme specialisten. Kijk voor het gehele trainingsaanbod onder de Kalender op www.maritimetechnology.nl. Kalender www.maritimetechnology.nl


NMT Magazine 2, mei 2016
To see the actual publication please follow the link above