Page 44

NMT Magazine 2, mei 2017

Haal meer uit uw lidmaatschap en maak gebruik van de extra ledenvoordelen Bedrijfsprofiel: Uw eigen bedrijfspresentatie op www.maritimetechnology.nl Nieuwsvoorziening: Vergroot uw bereik en lever uw nieuws aan op press@maritimetechnology.nl Vacatures: Uw vacatures op www.maritiemevacaturebank.nl verschijnen ook op de NMT-website Marktinformatie: Via de Clipper ontvangt u iedere twee weken waardevolle informatie over de markt In- en verkoopvoorwaarden: Zorg voor een sluitend juridisch kader door gebruik te maken van de collectieve voorwaarden Ledenlogo: Draag uw lidmaatschap uit met het Member of logo Promotiefilm: Toon het collectief waartoe uw bedrijf behoort en gebruik de promotiefilm op beurzen, uw website etc. Prijsvoordelen: Via FME Members’ Benefits krijgt u korting op een divers aanbod www.maritimetechnology.nl/voor-leden Kalender www.maritimetechnology.nl • 30 mei – 2 juni 2017 Holland Paviljoen Nor-Shipping 2017  Joëlla Lucas (lucas@maritimetechnology.nl) • 1 & 2 juni 2017 Trainingen ‘Jachtbouw voor Niet-Jachtbouwers’  Janneke Jol (jol@maritimetechnology.nl) • 6 juni – 8 juni 2017 Holland Paviljoen Offshore Wind Energy 2017  Joëlla Lucas (lucas@maritimetechnology.nl) • 7 juni 2017 Ontwerperscongres   Marnix Krikke (krikke@maritimetechnology.nl) • 8 juni 2017 Themabijeenkomst Marketing Communications (Members Only)   Linda te Veldhuis (veldhuis@maritimetechnology.nl) • 12 & 13 juni 2017 Training ‘Design of Marine Auxiliary Systems – Module 4: HVAC and refrigeration systems’  Janneke Jol (jol@maritimetechnology.nl) • 14 juni 2017 Seminar Platform Schone Scheepvaart   Sanne de Vleeschhouwer (vleeschhouwer@maritimetechnology.nl) • 19 juni 2017 Shipbuilding Market Forecasting Seminar (Members Only)  Ralph Dazert (dazert@maritimetechnology.nl) • 28 juni 2017 Forum Europa Seminar: maritieme innovatie met Horizon 2020 financiering  Roderick Thurik (thurik@maritimetechnology.nl) • 14 september 2017 Training ‘Scheepsbouw voor niet- Scheepsbouwers’  Janneke Jol (jol@maritimetechnology.nl) • 18 & 19 september 2017 Training ‘Marine Propulsion Module 1: Propulsion Plant Concepts and Basic Ship Hydrodynamics’  Janneke Jol (jol@maritimetechnology.nl)


NMT Magazine 2, mei 2017
To see the actual publication please follow the link above